5 Dakikada Gençleşmek MÜMKÜN
Kadınlar hep bir mucize bekler, artık beklemek yok beş dakika içinde kırışıklarınız gözle görülür şekilde kaybolacak.

Daha genç bir görünüme sahip olmak için Total Face Lift'i deneyin. Değişimi anında yakalayın.
Total Face Lift Video            Neden Total Face Lift
İçeriğinde bulunan aktif maddeler yüzünüzde bulunan küçük kusurları bulanıklaştırır ve gizler. Uygulandığı andan itibaren cildinizi daha sıkı hissedeceksiniz. Yüzünüzde ürünün ideal etkisini yakaladıktan sonra makyaj ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Total Face Liftin etkisi sabahtan akşama kadar sürer.
total face kırışıklık giderici

Hızlı Genel Bakış

Total Face Lift cildin doğal dengesini bozmadan ve cildin esnekliğine zarar vermeden kırışıklıkları yok eder. Bu jel ürün yüz bölgesi kullanımına uygundur.

Cildinizi gerer ve düzeltir ayrıca küçük kusurları ve kırışıkları kapatır.
Mükemmel etkisi sayesinde cildinize yenilenmiş bir görünüm kazandırır. Anında yüz hatlarınızda yumuşama meydana gelir.

Total Face Lift içeriğinin mekanik yapısı kullanım sonunda yüz cildinizi sıkılaştırır ve gerer fakat asla çekme hissi yaratmaz. Bu gerilme sonunda yüzünüzde bulunan kırışıklık izlerini siler.

Klasik sıkılaştırıcı ürün etkisinden farklı olarak Total Face Lift etkisi uzun sürelidir. Gün boyu kendinizi güzel ve güvenli hissedeceksiniz.

Birden fazla Total Face Lift alımlarınızda bizimle irtibata geçiniz.

Skineance markası yine kendisine yakışır makyaj öncesinde uygulanan kırışıklıkları 5 dakikada gizleyen bir kırışıklık giderici krem üretmiş ve tek kelimeyle harika diyebilirim.
Emine Zengin
Mucize Bu Şişenin İçinde !

Bu özel jel yüzde ideal oranda gerginlik yaratır. Asla cilt yapısına zarar vermez. Hassas tekniği sayesinde cildi toparlar, kırışıklıkları ve ince çizgileri açar. Ürün tam olarak cilde nüfuz etmediyse yada yıkanarak fazlalığını temizlediyseniz gençleştirici etkisi ancak birkaç saat sürebilir.

Kalıcı ve ani etki iki sonuç ortaya çıkarır.

Kırışıkları gözle görülür şekilde yok eder ve yüzünüzde pürüzsüz bir etki yaratır. Mimiklerimiz sonucu meydana gelen kırışıklıklarıda yok eder.
İçeriğinde bulunan aktif maddeler yüzünüzde bulunan küçük kusurları bulanıklaştırır ve gizler.

Uygulandığı andan itibaren cildinizi daha sıkı hissedeceksiniz. Yüzünüzde ürünün ideal etkisini yakaladıktan sonra makyaj ürünlerinizi kullanabilirsiniz.
 Total Face Liftin etkisi sabahtan akşama kadar sürer ve sizde kendinizi gün boyu genç ve güzel hissedersiniz ve aynada öyle görürsünüz.

Total Face Lift ile yaşlılığın izlerini silebileceğiniz gibi uykusuz bir geçeninin kalıntılarında yüzünüzden uzaklaştırmanız mümkün.

iphone
Total Face Lift'in Şaşırtıcı Sonuçları

Klinik araştırmalarla ulaşılan sonuçlar Total Face Lift etkisinin başarısını sayısal verilerle kanıtlamıştır.

 • Görünen göz altı kırışıklarında % 80 varan azalma.
 • Cilt üzerindeki yorgunluk izlerinde %90 azalama
 • İnce çizgilerin görünürlüğünde %70 varan azalma
 • % 80 anında görülen etki
 • Cilde zarar vermeyen hassas ve özenli davranan bu ürünün faydaları ;

 • Bu ürün mükemmel gençleştirici etkiye sahiptir.
 • Proteince zengin sorghum özü cildin gerilmesini sağlar.
 • Mikro silikon parçacıkları ışık ile difüzyona geçip cildinizde bulunan kusurları bulanıklaştırarak gizlenmesini sağlar.
 • Odak kırıcı etmenler ışık ile oynar ve illüzyon yaratarak küçük kusurları ve lekeleri daha az görünür kılar.
 • Total Face Lift gizler ve fark ettirmez.
 • Gergin, kırışıklıkları yok olmuş pürüzsüz cildinize makyaj uygulamasını yapın ve mükemmel görünüm ile ışıldayın.
total face ambalaj
Kolay Kullanım Hızlı Etki

Yüzünüze gelen ışık odaklarını kıran formülü sayesinde kusursuz görünümü yakalayabilirsiniz.

Ürün hafif hareketlerle yüzünüzün sorunlu bölgelerine uygulayın. Tenin gerilmesi normaldir. Bu Total Face Lift' in etki gösterdiğine işarettir.Bu gerilme etkisini birkaç dakika içinde kaybecektir. Cildiniz gerilme hissi normale döndükten sonra pürüzsüz bir görünüme kavuşmuş olacaktır.

Toplamda bu bakım işleminin ardından yalnızca 5 dakika sonra ne bir kırışıklık ne de ince çizgi kalacaktır yüzünüzde.

İdeal genç ve pürüzsüz ten için Total Face Lift. Klasik sıkılaştırıcı ürünlerin etkilerinden farklı olarak bu ürünün etkisi uzun sürelidir.
Gün boyu kendinize güvenli ve güzel hissedeceksiniz. Gergin, kırışıklıkları yok olmuş pürüzsüz cildinize makyaj uygulamasını yapın ve mükemmel görünüm ile ışıldayın. Dikkat: ideal sonuç almak için üründen çok az miktarda kullanınız.

iphone
Siz Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Total Face Lift Etkisini Nasıl Gösterir ?

Total Face Lift  cildin doğal dengesini bozmadan  ve cildin esnekliğine zarar vermeden kırışıklıkları yok eder. Cildinizi gerer ve düzeltir ayrıca küçük kusurları ve kırışıkları kapatır.
Anında  yüz hatlarınızda yumuşama ve genç görünüm. Yüz cildinizi sıkılaştırır ve gerer fakat asla çekme hissi yaratmaz.
Klasik sıkılaştırıcı ürünlerin etkilerinden farklı olarak bu ürünün etkisi uzun sürelidir. Gün boyunca kendinize güvenli ve güzel hissedeceksiniz.

Total Face Lift Başarılı Kılan Etmenler Nelerdir ?

Proteince zengin sorghum özü cildin gerilmesini sağlar. Mikro silikon parçacıkları ışık ile difüzyona geçip cildinizde bulunan kusurları bulanıklaştırarak gizlenmesini sağlar. Odak kırıcı etmenler  ışık ile oynar ve illüzyon yaratarak küçük kusurları ve lekeleri daha az görünür kılar.

Total Face Lift Ne Kadar Süre İle Kullanmalıyım?

Ürün günlük kullanım için uygundur. Etkisi kullanıldığı anda başlar ve gün boyu sürer. Bir çok klinik test geçirilen ürünün hiçbir şekilde cilt yapısına zarar vermediği ortaya çıkmıştır. Ürünü uyguladıktan sonra makyaj ile kalıcılığını artırabilirsiniz. Klasik sıkılaştırıcı ürünlerin etkilerinden farklı olarak bu ürünün etkisi uzun sürelidir. Gün boyunca kendinize güvenli ve güzel hissedeceksiniz.
Gergin, kırışıklıkları yok olmuş pürüzsüz cildinize makyaj uygulamasını yapın ve mükemmel görünüm ile ışıldayın.

Cildim Çok Hassas Yinede Total Face Lift Kullanabilir miyim ?

Total Face Lift bütün cilt tipleri için uygundur. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmına az bir miktar sürerek alerjiniz olup olmadığını test edebilirsiniz.

Total Face Lift Erkeklerde Kullanabilir mi ?

Erkekler  için bir genelleme yapılacak olursa kozmetik ürünlerinden pek hoşlanmazlar .Bunun temelinde ise ciltlerinde yapış yapış bir his onları rahatsız eder  yada emilmesi zor bir ürün onlar için zaman kaybıdır. Ama Total Face Lift’in  yapışmaz ve kolay emilen yapısı yorulmuş cilde sahip erkekleri de ikna edebilecek güce sahiptir.

Total Face Lift’i Nasıl Temin Edebilirim ?

Web sayfamızda bulunan sipariş formunu doldurarak Total Face Lift siparişinizi verebilirsiniz, siparişiniz belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Ödemelerinizi dilerseniz teslimat sırasında nakit, dilerseniz online olarak kredi kartı ile yapabilrsiniz.
Teslimde nakit ödemeli vereceğiniz siparişler saat 16:00' a kadar kargoya verilmekte, kredi kartı ile verdiğiniz siparişler aynı gün saat 18:00 e kadar kargoya verilmektedir. Kargo firmalarının ortalama teslimat süresi 3 iş günüdür.
Teslimde nakit ödemeli vereceğiniz siparişler saat 16:00' a kadar kargoya verilmekte, kredi kartı ile verdiğiniz siparişler aynı gün saat 18:00 e kadar kargoya verilmektedir.
Kargo firmalarının ortalama teslimat süresi 3 iş günüdür. Ürünümüzle ilgili sorularınız veya sipariş vermek için hafta içi sabah 9:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında 0212 548 15 00 nolu telefonu arayabilirsiniz.

iphone

Total Face Lift Kullananlar Ne Diyor ?

 • Yılların izleri yorgunluğu yüzümden belli oluyordu. Artık kendimi güzel hissetmiyordum. Bu da sosyal ilişkilerime yansımıştı. Çareyi Total Face Lift'te buldum artık çok mutluyum aynalarla barıştım kendime olan özgüvenim yerime geldi.
  Ayten Korkmaz
 • Total Face Lift gerçekten muhteşem bir ürün ayrıca sitenizdeki Pikenz kampanyasına da bayıldığımı söylemek isterim. Bir Total Face Lift alıyorsunuz yanında harika ruja sahip oluyorsunuz daha ne olsun.
  Hatice Zeki
 • Total Face Lift beş dakikada kırışıkları ve ince çizgileri açıyor. Botox etkisi gibi ama risk yok akşam eve gidince yüzünüzü yıkadığınızda normale dönüyor. Bence bu tarz ameliyat operasyondan korkanlara kendini riske atmak istemeyen ama yaşlılık izlerinden şikayetçi insanlar için ideal.
  Funda Yılmaz
 • Total Face Lift rahatsız edici bir gerginlik yaratmıyor yüzde hepsinden önemlisi doğal gözüküyorsunuz. Kimse anlamıyor cildinize bir müdahale yaptığınızı. Tam anlamı ile genç ve doğal görünümlü bir cildiniz oluyor.
  Mahmure Akbulut
 • Total Face Lift yüzümden çok az bir gerginlik hissi duydum. Aynaya baktığımda kendimi en az 10 yaş daha genç buldum. Ürününü bence erkeklerde kullanmalı kesinlikle rahatsız edici bir yanı yok. Ben çok memnum. Eşimde bu Total Face Lift'e bayılıyor çünkü ben Total Face Lift sahip oluyorum oda Pikenz marka hediyelere sahip oluyor.
  Ahmet Varnalı
 • Uykusuz kaldığım gecelerin iş hayattım da yanlış anlaşılmasına izin vermek istemediğim için Total Face Lift'i tercih ediyorum. Yüzümdeki yorgun görünümü maskeliyor bana enerjik bir görünüm kazandırıyor. Bence bu ürün mükemmel herkese tavsiye ederim.
  Ebru Acar